+37120424631 pak@printgroup.lv
 

Our products

We are working to get you an appropriate product for your wishes and to develop a long-term relationship between yourself.Designed for you to increase your profits by selling your product

News

Our showroom on Shampetera 36

OPENING HOURS:

8.00-17.00

SIA “Lago ko” apliecina, ka SIA “IBC Print Baltic” ir parādījis sevi, kā uzticams partneris. Viss pasūtījumu apjoms tika izpildīts pilnībā izcilā kvalitātē un noteiktos termiņos. Atzinīgi varam novērtēt arī SIA “IBC Print Baltic” darbinieku atsaucību un centību.

Antra Ozoliņa - SIA LAGE KO

A/S “Viesnīca Latvija” iepirkumu nodaļas vadītājs apliecina, ka ar uzņēmumu SIA “IBC Print Baltic” sadarbojamies jau ilggadēju un sniegtie poligrāfijas pakalpojumi ir kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Karšu bukletu druka atbilst noteiktajai specifikācijai un komunikācija visā līguma izpildes laikā ar SIA “IBC Print Baltic” raksturojama kā operatīva un patīkama. Arī turpmāk karšu bukletu drukāšanu veiksim pie SIA “IBC Print Baltic”

Māris Lūsis - AS VIESNĪCA LATVIJA

VAS “Latvijas Pasts” ar SIA “IBC Print Baltic” sadarbojas 2 gadus, uzticot dažādus drukas darbus – pastkaršu, bukletu, plakātu, skrejlapu, uzlīmju, dāvanu maisiņu ražošanu. Apjomīgais sadarbības projekts ir Latvijas Pasta abonēšanas katalogs ar 300 000 lielu tirāžu. Latvijas Pasts turpina sadarbību ar SIA “IBC Print Baltic”, jo šis uzņēmums darbus veic kvalitatīvi un termiņos, izpildot visus sadarbības nosacījumus.

M. Hohbergs - LATVIJAS PASTS

SIA “RIMI LATVIJA” apliecina, ka SIA “IBC Print Baltic” ir parādījis sevi, kā uzticams partneris. Līguma nosacījumi tiek izpildīti labā kvalitātē un noteiktajos termiņos. Sadarbība ir veiksmīga un dažādas situācijas tiek risinātas pretimnākoši un īsā laikā.

Līva Klidziņa - SIA RIMI LATVIJA

SIA “IBC Print Baltic” vienmēr kvalitatīvi un atbilstoši tehniskajai spcifikācijai ir izpildījusi pasūtījumus, uzturot labu komunikāciju. Līdz šim SIA “Lietišķās informācijas dienests” nav bijušas pretenzijas par SIA “IBC Print Baltic” sniegto pakalpojumu kvalitāti, un pasūtījumi ir izpildīti norādītajos termiņos.

Aigars Mednis - SIA LIETIŠĶĀS INFORMĀCIJAS DIENESTS